Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Sleiderink Handvorm Waalformaat Antraciet is een hoogwaardige gevelsteen met een fraaie antracietkleur en stijlvolle uitstraling. Dankzij het typische handvorm uiterlijk heeft elke steen een grillig, natuurlijk oppervlak dat de gevel extra karakter geeft. De tijdloze donkere kleur geeft de gevel een moderne, strakke uitstraling die jarenlang meegaat. Met het standaard Waalformaat past het perfect binnen gangbare metselverbanden, zoals wild verband of halfsteensverband. Deze stenen hebben bovendien een gewicht van 1,78 kg per steen en zijn eenvoudig te metselen. Bovendien zijn de stenen breed inzetbaar, van binnen- en buitenmuren tot tuinmuren. De stenen worden duurzaam en milieuvriendelijk geproduceerd. Als huismerk metselstenen houden wij deze stenen altijd op voorraad, wat zorgt voor een snelle levering én een scherpe prijs.
Wil je eerst een indruk krijgen van deze gevelsteen? Bestel dan een monsterdoos en bekijk de kleur en de structuur van dichtbij!
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Antraciet |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!