Vind hier de meest geschikte Fermacell plaat voor jouw wand, plafond of vloer!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
Fermacell 2E22 Vloerplaten 25 mm 1500x500 zijn vloerplaten met een breed toepassingsgebied. De 2E22 vloerplaat bestaat uit twee gipsvezelplaten van elk 12,5 mm dik die aan elkaar zijn verlijmd. De elementen bevatten geen isolatie. Ze kunnen worden gebruikt als ondergrond voor diverse vloeren, zoals tegels, tapijt of parket. Ook kunnen ze in combinatie met vloerverwarming worden toegepast, net als de 2E26 vloerelementen. De vloerelementen hebben een totale dikte van 25 mm, waardoor ze tevens zorgen voor een goede thermische isolatie en brandveiligheid.
Zoals al eerder duidelijk werd, zijn de vloerelementen van Fermacell geschikt voor vele toepassingen. Niet alleen kunnen deze platen op verschillende manieren worden gebruikt, maar ze zijn ook inzetbaar op meerdere locaties. Naast woningen worden de vloerplaten bijvoorbeeld toegepast in utiliteitsgebouwen zoals scholen en ziekenhuizen. Ook in ruimtes zoals kantoorpanden, restaurants en klaslokalen worden de 2E22-vloerelementen veel gebruikt.
Voordat je begint met de verwerking, zorg ervoor dat alle voegen en kieren goed zijn afgedicht. Wil je de vloer afwerken met een dunne laag zoals marmoleum? Behandel de vloer dan eerst met vloeibaar Fermacell Egaliseermiddel om een egale ondergrond te creëren.
| Merk | Fermacell |
|---|---|
| Keurmerk | CE-markering ETA 03/0006 |
| Brandklasse | A2 - Praktisch onbrandbaar |
| Afmeting | 1500 x 500 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Oppervlakte | 0,75 m² per plaat |
| Kenmerken | Voor op houten en betonnen ondervloeren |
| Rd waarde | 0,07 m2 K/W |
| Materiaal | 2 x 12,5 mm gipsvezelplaat |
| Toepassing | Als droge dekvloer zowel bij renovatie, bij verbouwingen als ook bij nieuwbouw toe te passen |
| Gewicht | 17,63 kg per plaat |
| EAN artikelnummer | 4007548004084 |
Vind hier de meest geschikte Fermacell plaat voor jouw wand, plafond of vloer!
Fermacell producten staan bekend om hun goede prestaties en brede toepasbaarheid. Lees er alles over!
Lees hier onze vergelijking op basis van opbouw, eigenschappen, aanbod, verwerking en prijs!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
