Volg dit complete stappenplan en voorkom fouten bij de voorbereiding, het lijmen, de hoeken en de daktrim.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De CoverPro Daktrimschroef + Neopreenring 4,8x25 mm - Doos à 25 stuks is speciaal ontworpen voor het bevestigen van EPDM daktrimmen en buitenhoeken op platte daken. Dankzij de neopreenring wordt een betrouwbare afdichting gerealiseerd rond het schroefgat, waardoor indringing van vocht wordt voorkomen. De schroeven hebben een diameter van 4,8 mm en een lengte van 25 mm. De scherpe punt zorgt ervoor dat voorboren niet nodig is.
Let op: dit is uitsluitend alleen met het EPDM Pakket te bestellen!
| Merk | CoverPro |
|---|---|
| Afmeting | 4,8 x 25 mm |
| Schroefdikte | 4,8 mm |
| Schroeflengte | 25 mm |
| Draadlengte | 25 mm |
| Schroefkop | Kruiskop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verbruik | Je verbruikt vier schroeven per buitenhoek en zes schroeven per 2 meter daktrim |
| Verpakkingsinhoud | 25 stuks |
| Artikelnummer | A1063238 |
| EAN artikelnummer | 8716103095691 |
Volg dit complete stappenplan en voorkom fouten bij de voorbereiding, het lijmen, de hoeken en de daktrim.
Lees welke ondergronden geschikt zijn, welke lijm je gebruikt en hoe je veelgemaakte fouten voorkomt.
Ontdek de verschillen, levensduur en toepassingen en kies het juiste product voor jouw project!
Een praktische uitleg over de werking, voor- en nadelen, levensduur en meer!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
