
Plankett Plafondplaten Palletvoordeel
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Palletvoordeel altijd voordeliger dan losse pakken!
- Sneller en makkelijker te bevestigen door veer- en groefverbinding
- Uitstekende warmte- en geluidsisolatie door hout, in tegenstelling tot synthetische materialen
- Duurder dan sommige synthetische alternatieven
Omschrijving
De Plankett plafondplaten zijn nu ook verkrijgbaar met palletvoordeel! Bij aankoop van een pallet profiteer je van extra korting, waardoor je maar liefst €166,- bespaart. Plankett plafondplaten zijn hoogwaardige houtpanelen, ideaal voor plafond- en wandafwerking. Ze behouden de natuurlijke isolerende eigenschappen van hout en zijn zowel stabiel als slagvast. Dankzij de sterke binding door natuurlijke hars en de hoogwaardige acrylaatverfafwerking zijn ze duurzaam en eenvoudig te onderhouden.
Met drie structuren—Novelle, Plankett en Classique kun je de perfecte uitstraling voor je ruimte kiezen. Het innovatieve veer-en-groef-systeem maakt montage snel en eenvoudig. Transformeer je interieur met de luxe en natuurlijke uitstraling van Plankett plafondplaten!
Twijfel je over welke kleur het beste bij je past? Het is mogelijk om een kleurmonster te ontvangen. Neem hiervoor contact met ons op via Binnendienst@sleiderink.nl
Kenmerken van Plankett Plafondplaten Palletvoordeel
- Verkrijgbaar in drie verschillende structuren;
- De werkende maat is 1.800 x 280 mm;
- Eenvoudig te bevestigen met veer- en groefverbinding;
- Overschilderbaar;
Specificaties
| Merk | Plankett |
|---|---|
| Plaatsoort | Plafond panelen |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Afgewerkt met een hoogwaardige acrylaatverf |
| Werkende Maat | 1800x280 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Lengte | 1820 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Kenmerken | Vormvast, Warmtebestendig, Stabiel, Reukloos en Milieuvriendelijk |
| Materiaal | Natuurlijke houtvezels |
| Toepassing | Plafond- en wandafwerking |
| Verpakkingsinhoud | 112 panelen (28 pak) |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

