
Woodies Ultimate 3x30 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 3x30 Verzinkt (200 stuks) zijn geschikt voor bijna alle houtsoorten en kunnen zonder voorboren worden ingedraaid. Dankzij de scherpe punt grijpen deze schroeven zich stevig vast en dringen ze gemakkelijk in het hout. Hierdoor wordt ook de kans op splijten verkleind. De diepe torx indruk zorgt voor een sterke grip tijdens het indraaien, waardoor de schroef niet gemakkelijk losschiet. De Woodies schroeven worden geleverd in stevige dozen van 200 stuks.
Woodies Ultimate 3x30 Verzinkt (200 stuks)
- Iedere doos schroeven bestaat uit 200 schroeven en een bijbehorend T10 bitje.
- De schroeven hebben een verzonken kop.
- De schroeven hebben een verzinkte coating.
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3 x 30 mm |
| Schroefdikte | 3 mm |
| Schroeflengte | 30 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Bitje | T10 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61530311 |
| EAN artikelnummer | 8712061449941 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
