Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Vuren Geschaafd 75x200 (70x195) – Voordeelpak van 35 stuks is een slimme keuze wanneer je in één keer een grote hoeveelheid vuren balken nodig hebt. Kies je voor een compleet pak van 35 balken, dan profiteer je van een extra scherpe pakketprijs. Zo bespaar je direct op de kosten én wordt alles overzichtelijk per pak op de bouw geleverd, zodat je meteen door kunt met je project.
Deze vuren balken zijn geschaafd en van uitstekende kwaliteit. Ze worden veel gebruikt als gording, steunbalk, vloerbalk en draagbalk, maar zijn ook geschikt voor de constructie van dakspanten, dakkapellen en houten raamwerken. Dankzij de geschaafde afwerking en maatvastheid zijn de balken vlot te verwerken, eenvoudig te zagen, schroeven of bevestigen en geschikt voor zowel renovatie- als nieuwbouwprojecten.
Heb je minder dan 35 stuks nodig? Bekijk dan onze losse Vuren Geschaafd 75x200.
Vurenhout wordt veelal geïmporteerd uit Scandinavië en het Baltische gebied (inclusief Rusland), maar ook uit Midden-Europa. Het kwalitatief beste hout komt uit de wat koudere gebieden in Noord Europa, omdat daar de bomen trager groeien, met als gevolg fijnere groeiringen. Hoe fijner de groeiringen, des te sterker is het hout en hoe beter is het hout te bewerken.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C24 |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 75x200 mm |
| Netto Kopmaat | 70x195 mm |
| Dikte | 75 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Te gebruiken als gording, steunbalk, vloerbalk en draagbalk en voor de constructie van dakspanten, dakkapellen en houten raamwerken |
| Verpakkingsinhoud | Pak á 35 stuks |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
