In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
De Melamine Spaanplaat V313 12 mm 2440x610 is een vochtwerende plaat die wordt toegepast voor het maken van vloeren en wanden in vochtige ruimtes. Daarnaast wordt deze plaat ook vaak gebruikt als onderdeel van een verloren bekisting. Deze V313 Melamine spaanplaat is uitgevoerd in een handzaam eenmansformaat, waardoor het gemakkelijk te verwerken is. Dankzij de rondom aangebrachte mes- en groefverbinding sluiten de platen strak op elkaar aan en kunnen ze blind worden vastgeschroefd.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Plaatsoort | Spaanplaat |
| Kwaliteit | V313 |
| Keurmerk | 70% PEFC |
| Afwerking | Mes en Groef 4-zijdig | Rondom |
| Brandklasse | D-s2, d0 |
| Werkende Maat | 2440x610 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 610 mm |
| Oppervlakte | 1,49 m² per plaat |
| Kenmerken | Extra sterk, vochtwerend, stabiel, schroefvast en perfect bewerkbaar |
| Toepassing | Vlakke vloerplaat |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
