Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Vloerdelen Vuren 27x163 mm ook wel bekend als vellingdelen, zijn voorzien van een mes- en groefverbinding, waardoor ze eenvoudig en strak in elkaar vallen. Het hout is geschaafd en kunstmatig gedroogd wat zorgt voor, een glad oppervlak en een goede stabiliteit. De vuren vellingdeel planken zijn onbehandeld en daardoor naar wens af te werken met verf, lak of beits. Dankzij hun nette uitstraling en stevige verbinding zijn deze vellingdelen breed inzetbaar, zowel binnen als buiten.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Type | Vloerdelen |
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C24 |
| Werkende Maat | 27 x 163 mm |
| Dikte | 27 mm |
| Breedte | 163 mm |
| Kenmerken | Rechthoekige langsverbinding |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Gevelbekleding, Vloerdelen |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
