Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Douglas Geschaafd Dakbeschot GG4V 18x136 is zeer geschikt voor het bekleden van daken en wanden. Het is vervaardigd uit hoogwaardig douglas hout dat erg goed bestand is tegen diverse weersinvloeden. Hierdoor is de vellingdeel perfect voor bijvoorbeeld een kapschuur of overkapping. De planken zijn voorzien van een handige mes- en groefverbinding, wat zorgt voor een snelle en nette afwerking. Om de vergrijzing te voorkomen en de levensduur van de vellingdeel te verlengen kun je het hout behandelen met olie, beits en/of verf. Dit hout is al GG4V behandelt, wat betekent dat het geschaafd, gedroogd en vierzijdig voorzien is van een V-groef. Dit zorgt voor een glad oppervlak zonder scheuren of kromtrekken, en de planken sluiten netjes op elkaar aan.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Type | Dakbeschot / Vellingdeel |
| Kwaliteit | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Afwerking | GG4V: Geschaafd, gedroogd en aan alle vier zijden een V-groef |
| Afmeting | 18x136 mm |
| Bruto Kopmaat | 22x150 mm |
| Netto Kopmaat | 18x136 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Breedte | 136 mm |
| Kenmerken | Het hout is windgedroogd |
| Materiaal | Douglas |
| Toepassing | Dak en wand. Terrasoverkapping en kapschuur |
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Wat maakt Douglas zo populair? Ontdek meer over de duurzaamheid, toepassingen, veelzijdigheid en meer!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Twee veelgebruikte oppervlaktes bij hout. Wanneer kies je voor welke oppervlakte?
Twee veelgebruikte materialen voor de gevel. Wanneer kies je voor hout of kunststof?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
