
Woodies Ultimate 5x60 RVS (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 5x60 RVS (200 stuks) zijn schroeven waarmee je ieder bouwproject tot een goed einde kunt afronden. De schroeven zijn gemaakt van roestvast staal, waardoor ze perfect geschikt zijn voor buitentoepassingen. De schroeven zullen niet gaan roesten, waardoor ze zich bijvoorbeeld perfect lenen bij het bouwen van een overkapping of tuinschuurtje. De schroeven zijn voorzien van schacht- en freesribben, waardoor je een enorm fijne verwerking zult ervaren. De schroeven hebben een verzonken kop waardoor ze perfect verzinken in het te bevestigen materiaal. Vaak worden deze spaanplaatschroeven gebruikt bij bevestigingen van plaatmaterialen en houtsoorten.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 5x60 RVS (200 stuks)
- Ieder doosje schroeven beschikt over 200 stuks en een bijbehorend bitje
- Bitmaat T25 is vereist om de schroeven in te draaien
- De schroeven hebben een enorm diepe torx indruk
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 60 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 60 mm |
| Draadlengte | 35 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T25 |
| Kwaliteit | RVS A2 |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61850441 |
| EAN artikelnummer | 8712061039678 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
