
Woodies Ultimate 5x60 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 5x60 Verzinkt (200 stuks) zijn verzinkte schroeven die bij ieder bouwproject van pas komen. Verzinkte schroeven zijn een stuk sterker dan RVS schroeven maar zijn daarentegen niet roestvast. Verzinkte schroeven zijn perfect geschikt voor binnenconstructies, omdat ze dan niet kunnen gaan roesten. De schacht- en freesribben van de schroef zorgen ervoor dat je de schroef erg ontspannen kunt indraaien. De freesribben onder de schroefkop zorgen er in het bijzonder voor dat de schroef perfect verzinkt in het te bevestigen materiaal. Deze spaanplaatschroeven hebben een erg scherp boorpunt, waardoor voorboren verleden tijd is.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 5x60 Verzinkt (200 stuks)
- Bitmaat T20 is noodzakelijk om de schroeven in te draaien
- Iedere verpakking schroeven beschikt over een bijbehorend bitje
- De schroef heeft een verzonken kop
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 60 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 60 mm |
| Draadlengte | 35 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61550441 |
| EAN artikelnummer | 8712061038787 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
