
Knauf Aquapanel Outdoor 12,5 mm 1200x900 - 1,08 m² per plaat
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Ideaal voor buitengebruik in regenachtige en vochtige omgevingen
- Ronde constructies mogelijk met buigstraal tot 1 meter
- Zorgt voor extra sterkte en stabiliteit, zelfs in zware weersomstandigheden
- Voldoet aan strenge brandveiligheidsnormen
- Niet voor binnengebruik
Omschrijving
Knauf Aquapanel Outdoor 12,5 mm biedt uitstekende bescherming tegen vocht en schimmels, waardoor het de ideale keuze is voor gevels en buitenwanden. Het cementgebonden plaatmateriaal, bestaande uit voornamelijk portlandcement met aggregraten is speciaal ontwikkeld voor buiten.
Dit zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. Beide zijden van de aquapanel cement board outdoor plaat zijn versterkt met glasvezelweefsel dat doorloopt rondom de langskanten, wat extra sterkte en stabiliteit garandeert. Op zoek naar plaatmateriaal voor binnen? Daarvoor hebben we Knauf Aquapanel Indoor, de perfecte oplossing voor vochtige en natte ruimtes binnenshuis.
Toepassingen Knauf Aquapanel Outdoor
Knauf Aquapanel Outdoor is ideaal voor gevelbekleding, buitenwanden en geventileerde gevelsystemen. Het is vochtbestendig en bestand tegen zware weersomstandigheden, waardoor het geschikt is voor vochtige omgevingen. Dankzij de buigbaarheid is het perfect voor ronde constructies, wat meer ontwerpflexibiliteit biedt. Het kan worden afgewerkt met bijvoorbeeld baksteenstrips.
Kenmerken Knauf Aquapanel Outdoor
- Op de platen kan rechtstreeks gestuct worden.
- Alternatief voor steen-op-steen constructie, ideaal voor gevels en buiten oppervlakken.
- Geschikt voor vochtige en regenachtige omgevingen.
- Het is waterbestendig.
- Onbrandbaar en brandwerend.
- Eenvoudig te snijden of breken.
- Biedt langdurige stabiliteit, zelfs onder zware weersomstandigheden.
Specificaties
| Merk | Knauf |
|---|---|
| Plaatsoort | Aquapanel outdoor |
| Afwerking | Beide zijden voorzien van een wapening van glasvezelweefsel |
| Brandklasse | A1 |
| Afmeting | 1200x900 mm |
| Dikte | 12,5 mm |
| Oppervlakte | 1,08 m² |
| Kenmerken | Op de platen kan rechtstreeks gestuct worden |
| Materiaal | Portlandcement met aggregaten |
| Toepassing | Buiten voor geventileerde wanden en plafonds als pleisterdrager |
| Gewicht | 16kg per m2 |
| EAN artikelnummer | 4003352610176 |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

