
Knauf Aquapanel Maxi Schroef SN 3,9x39 mm PH2 - Doos à 500 stuks
Productinformatie
Omschrijving
De Knauf Aquapanel Maxi Schroef SN 3,9x39 mm PH2 - Doos à 500 stuks speciaal ontwikkeld voor de bevestiging van de Knauf Aquapanel Cement Board Indoor en Cement Board Outdoor platen op houten of metalen onderconstructies. Deze schroeven zijn voorzien van een corrosiebestendige coating en kunnen hierdoor zowel binnen- als buiten worden toegepast. Dankzij de verzonken kop en PH2-schroefbit is het eenvoudig in te draaien. De schroef heeft een lengte van 39 mm en een diameter van 3,9 mm. Je ontvangt een doos met 500 stuks.
Kenmerken van de Knauf Aquapanel Maxi Schroef SN 3,9x39 mm PH2 - Doos à 500 stuks
- Per doos ontvang je 500 schroeven.
- De schroef is voorzien van een corrosiebeschermde coating.
- Gebruik de bitmaat PH2 voor het indraaien van deze schroef.
- De schroef heeft een verzonken kop.
- De schroef is volledig voorzien van schroefdraad.
Specificaties
| Merk | Knauf |
|---|---|
| Afmeting | 3,9 x 39 mm |
| Schroefdikte | 3,9 mm |
| Schroeflengte | 39 mm |
| Draadlengte | Voldraad |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Bitje | PH2 |
| Kwaliteit | Corrosiewerende coating |
| Materiaal | Staal |
| Verpakkingsinhoud | 500 stuks |
| Artikelnummer | 00053500 |
| EAN artikelnummer | 4260021860151 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
