Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Carpo Getrommeld Waalformaat UWF60 is een hoogwaardige gebakken klinker in waalformaat. Deze stenen staan bekend om hun onderhoudsarme karakter en hoge kwaliteit. Zo zijn deze gebakken klinkers: drukvast, slijtvast, kleurvast en bestand tegen verschillende weersomstandigheden. Afkomstig uit de kleurrijke Vida-serie brengen deze rode klinkers in elke tuin sfeer en stijl. Na verloop van tijd wordt de kleur zelfs intenser, waardoor je bestrating nog meer karakter krijgt. Daarnaast beschikt de Carpo ook over het DUBO-keurmerk, waardoor het behoort tot een millieuvriendelijke keuze.
Een gebakken klinker, of straatbaksteen, is gemaakt van klei en gebakken in een oven. Dit maakt hem duurzamer en sterker dan beton- of kalkzandklinkers, die minder bestand zijn tegen slijtage. Gebakken klinkers hebben een authentieke uitstraling en zijn beter bestand tegen weersomstandigheden en verkeer. In het waalformaat zijn er ca. 98 stenen per m².
De verschillende soorten verbanden die met de Carpo Getrommeld Waalformaat UWF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het aanzicht van het straatwerk verfraaien én de samenhang van de bestrating zo stabiel en duurzaam mogelijk maken.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Carpo Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Rood Paars Bruin Bezand |
| Afmeting | 20x5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kenmerken | Waalformaat, Getrommeld |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
