
Sleiderink Big Bag
Productinformatie
Omschrijving
De Sleiderink Big Bag is een grote, lege afvalzak die speciaal is ontwikkeld voor het verzamelen van bouw- en sloopafval. Deze zak is geschikt voor uiteenlopende projecten waarbij veel restmateriaal vrijkomt. Denk hierbij aan het verwerken van EPS, PIR en XPS. Aan de bovenkant van de zak zitten vier hijslussen. Hiermee kan je de zak wanneer deze vol is maximaal 1 meter hoog ophijsen met een kraan of heftruck. Dankzij het ruime volume van 1000 liter is de Big Bag een praktische oplossing voor een opgeruimde bouwplaats.
Kenmerken van de Sleiderink Big Bag
- Geschikt voor het verzamelen van bouw- en sloopafval;
- Maximaal 1 meter hoog op te hijsen met een kraan of heftruck dankzij de hijslussen;
- Het volume van de Big Bag is 1000 liter;
- De afmetingen van de Big Big zijn 88x88x110 cm.
Specificaties
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Type | Big Bag |
| Afmeting | 88x88x110 cm |
| Lengte | 88 cm |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 110 cm |
| Inhoud | 1000 liter |
| Toepassing | Geschikt voor het verzamelen van bouw- en sloopafval |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
