Zorgt voor een nette afwerking en het verwerken is ook niet moeilijk. Lees hier hoe je dit doet!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
Western Red Cedar Boeidelen Gegrond 18x285 mm is hout wat uitermate geschikt is voor buiten timmerwerken. Dankzij de watervaste verlijming van het hout is het mogelijk dit hout zowel binnen als buiten te gebruiken. Deze WRC boeidelen worden vooral toegepast bij boeiboorden, windveren, gevelbekleding en dakrandoverstekken. Met deze houten boeidelen haal je duurzaam hout in huis. De boeidelen zijn namelijk rift gezaagd, wat de stabiliteit van het hout bevordert. Het hout zal door deze manier van zagen minder werking vertonen. Daarnaast bevindt Western Red Cedar zich in duurzaamheidsklasse 2, waardoor het een levensduur heeft van 15 tot 25 jaar. Tot slot, de boeidelen zijn al 2 keer grijs voorgegrond, waardoor het mogelijk is om de boeidelen na montage te lakken.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Plaatsoort | Western Red Cedar |
| Keurmerk | 70% PEFC |
| Kleur | Grijs |
| Afwerking | 2 keer grijs gegrond |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 590 cm |
| Breedte | 285 mm |
| Oppervlakte | 1,68 m² per plaat |
| Kenmerken | Grijs Gegrond, Gelamineerd, Gevingerlast, Rift gezaagd |
| Materiaal | Western Red Cedar (WRC) |
| EAN artikelnummer | 8711438943518 |
Zorgt voor een nette afwerking en het verwerken is ook niet moeilijk. Lees hier hoe je dit doet!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
