In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
De Melamine Spaanplaat V313 is een vochtwerende 18 mm spaanplaat die geschikt is voor het realiseren van vloeren en wanden in vochtige ruimtes. Daarnaast worden deze platen ook vaak toegepast als onderdeel van een verloren bekisting. Deze Spaanplaat heeft aan 2 zijden een tand- en groef verbinding. De tand- en groefverbinding zorgt voor een strakke aansluiting en maakt een eenvoudige montage mogelijk, waarbij de panelen blind kunnen worden genageld of geschroefd.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Plaatsoort | Spaanplaat |
| Kwaliteit | V313 |
| Keurmerk | 70% PEFC |
| Afwerking | Mes en Groef 2-zijdig | lange zijden |
| Brandklasse | D-s2, d0 |
| Werkende Maat | 2440x1220 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Kenmerken | Extra sterk, stabiel, schroefvast en perfect bewerkbaar |
| Toepassing | Vlakke vloerplaat |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
