
ProfPartner Cellenbetonlijm - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
ProfPartner Cellenbetonlijm is een droge voorgemengde lijmmortel, die perfect is voor het verlijmen van lichtgewicht metselblokken en cellenbeton. Het is geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen. De mortel bestaat uit wit kwartzand, wit portlandcement, bindmiddel en andere hulpstoffen. Deze samenstelling zorgt voor een uitstekende hechting en hoge watervasthoudendheid. De lijmmortel blijft 12 maanden goed in een droge originele verpakking.
Kenmerken ProfPartner Cellenbetonlijm
- Voor binnen- en buitenwerk.
- Aanmaakwater: Circa 6.0 liter / 25 kg.
- Sterkteklasse: M 15.
- Verwerkingstemperatuur: ≥ + 5° tot + 30°C.
- Geschikt voor lichtgewicht metselblokken en cellenbeton.
Specificaties
| Merk | ProfPartner |
|---|---|
| Type | Cellenbetonlijm |
| Afmeting | Maximale korrel: 0,5 mm |
| Gewicht | 25 kg per zak |
| Inhoud | 25 kg droge mortel |
| Verbruik | ca. 1.4 kg droge mortel per m² bij een laagdikte van 2-3 mm. |
| Materiaal | Portlandcement, granulaten zand & toeslagstoffen |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5°C en 30°C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Uithardingstijd | 24 uur |
| Mengverhouding | Ca. 6,0 ltr/25 kg |
| Toepassing | Geschikt voor lichtgewicht metselblokken en cellenbeton. (Binnen- en buiten) |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8718144359701 |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

