Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Douglas Geschaafd Dakbeschot GG4V 18x180 is ideaal voor creëren van stijlvolle dichte gevelbekleding en dakbeschot. Deze vellingdelen zijn voorzien van een handige mes- en groefverbinding, waardoor ze eenvoudig in elkaar te schuiven zijn tijdens de montage. De vellingdelen zijn vervaardigd uit duurzaam douglas hout dat goed bestand is tegen verschillende weersomstandigheden. Daarnaast is het hout GG4V behandeld, wat betekent dat het geschaafd, gedroogd en aan vier zijden voorzien is van een V-groef. Door al deze eigenschappen zijn deze vellingdelen zeer geschikt voor buitentoepassingen zoals een kapschuur, overkapping of tuinhuis. Belangrijk om te weten is dat douglas hout over tijd natuurlijk gaat vergrijzen. Dit kun je tegengaan door het te behandelen met olie, beits en/of verf.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Type | Dakbeschot / Vellingdeel |
| Kwaliteit | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Afwerking | GG4V: Geschaafd, gedroogd en aan alle vier zijden een V-groef |
| Afmeting | 18x180 mm |
| Bruto Kopmaat | 22x200 mm |
| Netto Kopmaat | 18x180 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Kenmerken | Het hout is windgedroogd |
| Materiaal | Douglas |
| Toepassing | Dak en wand. Terrasoverkapping en kapschuur |
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Wat maakt Douglas zo populair? Ontdek meer over de duurzaamheid, toepassingen, veelzijdigheid en meer!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Twee veelgebruikte oppervlaktes bij hout. Wanneer kies je voor welke oppervlakte?
Twee veelgebruikte materialen voor de gevel. Wanneer kies je voor hout of kunststof?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
