Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
Vuren Geschaafd SLS 38x184 is constructiehout dat voor vele toepassingen geschikt is. Zo kun je dit hout toepassen bij zwaar stijl- en regelwerk, draagconstructies, zwaar houtskeletbouw, dakspanten en ander constructief timmerwerk. De volledige naam van SLS is Scandinavian Lumber Standard, waarmee al aangegeven wordt waar het hout veelal vandaan komt. In Noord-Europa zijn de omstandigheden voor vuren regels het meest gunstig. Het koudere weer zorgt er namelijk voor dat de bomen trager groeien, waardoor ze fijnere groeiringen krijgen. Hoe fijner de groeiringen zijn, hoe sterker het hout is en hoe beter het te bewerken is. Naast Scandinavië wordt vuren SLS ook geïmporteerd uit het Baltische gebied (inclusief Rusland) en Midden-Europa.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C24 |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | 4-Zijden geschaafd met afgeronde hoeken |
| Netto Kopmaat | 38x184 mm |
| Dikte | 38 mm |
| Breedte | 184 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Te gebruiken voor zwaar stijl- en regelwerk, dakspanten, draagconstructies, zwaar houtskeletbouw en ander constructief timmerwerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!