Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Douglas geschaafd rhombus 27x125 wordt voornamelijk voor buitenprojecten gebruikt. De rhombusplank is perfect als stapelplank voor het creëren van buitenwanden en schuttingen. Ze zijn vervaardigd uit sterk douglas hout, wat niet alleen zorgt voor duurzaamheid, maar ook voor een uitnodigende uitstraling. Onbehandeld hout kan na verloop van tijd vergrijzen, dus het is verstandig om het te behandelen met beits, olie of verf om de oorspronkelijke kleur te behouden.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Dubbel Rhombus |
| Kwaliteit | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd met ronde hoeken |
| Bruto Kopmaat | 27x140 mm |
| Netto Kopmaat | 27x125 mm |
| Dikte | 27 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Kenmerken | Windgedroogd |
| Materiaal | Douglas |
| Toepassing | Buitenwanden, Schuttingen |
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Wat maakt Douglas zo populair? Ontdek meer over de duurzaamheid, toepassingen, veelzijdigheid en meer!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Twee veelgebruikte oppervlaktes bij hout. Wanneer kies je voor welke oppervlakte?
Twee veelgebruikte materialen voor de gevel. Wanneer kies je voor hout of kunststof?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
