Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
De Knauf Brio 23 WF Vloerplaten 33 mm 1200x600 zijn de ideale oplossing voor een kant-en-klaar vloersysteem. Je kunt ze gebruiken als droge dekvloer voor het egaliseren en renoveren van oude vloeren. Deze vloerplaten bestaan uit één stevige gipsvezelplaat voorzien van een extra laag 10 mm houtvezel aan de onderkant. Dit verbetert de thermische isolatie en vermindert het contactgeluid van je vloer. Deze 23 WF vloerplaten zijn specifiek geschikt voor het infrezen van vloerverwarming dankzij hun grotere dikte. Bovendien bestaan ze uit één stevige plaatconstructie, waardoor ze niet loslaten of afbrokkelen.
Met een minimale opbouwhoogte van slechts 33 mm en een licht gewicht zijn de platen eenvoudig te plaatsen. Deze vloerplaten verbind je namelijk makkelijk dankzij de 35 mm gefreesde lipverbinding. Breng twee lijmrupsen aan met de Knauf Brio Vloerelement Overlappingslijm en schroef de platen vervolgens op vaste afstanden vast met Knauf Brio schroeven. Na het uitharden van de lijm zijn ze beloopbaar en af te werken. De harde toplaag en kromtrekbestendigheid zorgen ervoor dat ze goed bestand zijn tegen zware mechanische belasting en vervorming. Daarnaast zorgt de gefreesde lipverbinding van 35 mm voor een sterke, vlakke aansluiting, wat de platen ideaal maakt voor zowel renovaties als nieuwbouwprojecten.
Deze Brio 23WF vloerplaten zijn geschikt als afwerkvloer op droge, vlakke ondergronden zonder hoogteverschillen. Zorg er daarom eerst voor dat de ondergrond vooraf geëgaliseerd wordt met behulp van de Knauf egalisatiekorrels en vul eventuele gaten of naden op. Ze zijn ideaal voor woningen of commerciële gebouwen. Daarnaast kunnen ze ook gebruikt worden in vochtige ruimtes zoals badkamers en toiletten.
Deze platen voldoen aan de normen van EN 14190 en ondergaan tijdens de productie voortdurende kwaliteitscontroles, inclusief CE-certificering.
| Merk | Knauf |
|---|---|
| Afmeting | 1200 x 600 mm |
| Dikte | 33 mm |
| Oppervlakte | 0,72 m² per plaat |
| Kenmerken | Geschikt voor het infrezen van vloerverwarming |
| Rd waarde | 0,26 m2K/W |
| Materiaal | 23 mm gipsvezelplaat en 10 mm houtvezel plaat |
| Toepassing | Voor lucht- en contactgeluidisolatie bij vloerconstructies |
| Gewicht | 31,1 kg per m² |
| EAN artikelnummer | 4003982192424 |
Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Lees hier hoe je eenvoudig zelf een droge dekvloer legt met Knauf Brio.
Lees hier onze vergelijking op basis van opbouw, eigenschappen, aanbod, verwerking en prijs!
Prima plaat om met vloerverwarming te verwerken. Kwaliteit van de plaat ook goed!
Bij Sleiderink eenvoudig het gehele vloer kunnen halen incl. hulpstukken. Fijn dat ze ook bij de binnendienst scherp zijn en je graag helpen bij grote bestelhoeveelheden zodat je niet in de problemen komt tijdens het verwerken en goed zit qua hoeveelheden.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
