Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Pak nu je voordeel met de Knauf Brio 18MW Vloerplaten Palletvoordeel! Bestel een volledige pallet Brio 18MW vloerplaten en profiteer van extra korting! Met deze vloerplaten maak je snel en eenvoudig een stevige droge dekvloer. Perfect voor het egaliseren en vernieuwen van oude vloeren. Elke plaat is gemaakt van een massieve gipsvezelplaat met 10 mm minerale wol aan de onderzijde. Dit zorgt voor verbeterde thermische isolatie en geluidsdemping.
Dankzij de lage opbouwhoogte van 28 mm en het lichte gewicht zijn de platen gemakkelijk te hanteren en te plaatsen. De gefreesde lipverbinding van 35 mm maakt een strakke verbinding eenvoudig. Gebruik twee lijmrupsen van de Knauf Brio Vloerelement Overlappingslijm en bevestig de platen met de Knauf Brio schroeven. Na het uitharden van de lijm kun je de vloer direct belopen en afwerken. De vloerplaten zijn goed bestand tegen zware belasting en vervorming door de harde toplaag.
Heb je geen volledige pallet nodig? Geen probleem! De Knauf Brio 18MW vloerplaten zijn ook per stuk verkrijgbaar.
De Knauf Brio 18MW vloerplaten zijn geschikt als afwerkvloer voor woningen en commerciële gebouwen. Je kunt ze gebruiken voor de renovatie en egalisatie van oude vloeren. Bij grote hoogteverschillen is het belangrijk om de ondergrond eerst egaliseren met Knauf Egalisatiekorrels. Deze platen zijn ook geschikt voor gebruik in vochtige ruimtes, zoals badkamers en toiletten.
Bij grotere hoogteverschillen is het belangrijk om deze eerst te egaliseren met de Knauf Egalisatiekorrels.
Deze platen voldoen aan de eisen van EN 14190. Ze worden tijdens de productie continu gecontroleerd en zijn CE-gecertificeerd.
| Merk | Knauf |
|---|---|
| Plaatsoort | Vloerplaat |
| Brandklasse | A2 - Praktisch onbrandbaar |
| Afmeting | 1200 x 600 mm |
| Dikte | 28 mm |
| Oppervlakte | 0,72 m² per plaat |
| Kenmerken | Voor op houten en betonnen ondervloeren |
| Rd waarde | 0,32 m² K/W |
| Materiaal | 18 mm gipsvezelplaat en 10 mm minerale wol |
| Toepassing | Voor lucht- en contactgeluidisolatie bij vloerconstructies |
| Verpakkingsinhoud | 36 m² per pallet (50 platen) |
| Gewicht | 24,7 kg per m² |
| EAN artikelnummer | 4003982193001 |
Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Lees hier hoe je eenvoudig zelf een droge dekvloer legt met Knauf Brio.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
