Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant
De Knauf Brio 18MW Vloerplaten 28 mm 1200x600 - 0,72 m² per plaat zijn ideaal voor het snel en eenvoudig creëren van een droge dekvloer. Met deze vloerplaten egaliseer en vernieuw je de oude vloer. Deze vloerplaten zijn gemaakt van één massieve gipsvezelplaat met aan de onderzijde 10 mm minerale wol. Dit zorgt voor een betere thermische isolatie en geluidsdemping van je vloer.
Dankzij de lage opbouwhoogte van 28 mm en het lichte gewicht zijn de platen zeer eenvoudig te plaatsen en monteren. De vloerplaten verbind je eenvoudig met de gefreesde lipverbinding van 35 mm. Gebruik hiervoor twee lijmrupsen van de Knauf Brio Vloerelement Overlappingslijm. Daarna schroef je ze op vaste afstanden vast met de Knauf Brio schroeven. Na het uitharden van de lijm kunnen de platen direct belopen en afgewerkt worden. Dankzij de harde toplaag en de kromtrekbestendigheid zijn de platen bestand tegen zware mechanische belasting en vervorming.
Geschikt als afwerkvloer voor woningen en commerciële gebouwen. Ideaal voor droge, stabiele ondervloeren zonder hoogteverschillen. Bij voorkeur de ondergrond vooraf egaliseren met de Knauf Egalisatiekorrels. Ook geschikt voor natte ruimtes, zoals badkamers en toiletten.
Deze platen voldoen aan de eisen van EN 14190 en worden tijdens de productie continu gecontroleerd op kwaliteit, met CE-certificering.
| Merk | Knauf |
|---|---|
| Brandklasse | A2 - Praktisch onbrandbaar |
| Afmeting | 1200 x 600 mm |
| Dikte | 28 mm |
| Oppervlakte | 0,72 m² per plaat |
| Kenmerken | Voor op houten en betonnen ondervloeren |
| Rd waarde | 0,32 m2K/W |
| Materiaal | 18 mm gipsvezelplaat en 10 mm minerale wol |
| Toepassing | Voor lucht- en contactgeluidisolatie bij vloerconstructies |
| Gewicht | 24,7 kg per m² |
| EAN artikelnummer | 4003982193001 |
Twee veelgebruikte platen voor het afwerken van wanden en plafonds. Wanneer kies je voor welk product?
Lees hier hoe je eenvoudig zelf een droge dekvloer legt met Knauf Brio.
Lees hier onze vergelijking op basis van opbouw, eigenschappen, aanbod, verwerking en prijs!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
