Skantrae Cove
Ben je op zoek naar een binnendeur die perfect past in iedere woonstijl, of dat nu klassiek of juist modern is? Dan zijn de Skantrae Cove deuren de beste keuze voor jouw interieur. Deze deuren staan bekend om hun stijlvolle profilering en doordat ze in de fabriek al zijn afgelakt, zijn ze direct af te hangen. Bij Sleiderink bestel je eenvoudig Skantrae Cove binnendeuren en profiteer je van deskundig advies, snelle levering en goede prijzen!
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,00 per stukVanaf 249,59 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 302,64 per stukVanaf 250,12 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
Bestel Skantrae Cove: perfect te integreren in iedere woonstijl!
De Skantrae Cove binnendeuren passen perfect in iedere woonstijl dankzij de stijlvolle profilering. In zwart uitgevoerd creëert een Skantrae Cove binnendeur een warme, chique uitstraling. De witte variant zorgt juist voor een frisse look in bijvoorbeeld slaap- en werkkamers. Bovendien zijn de deuren in de fabriek afgelakt, waardoor extra schilderwerk tot het verleden behoort en ze direct klaar zijn om afgehangen te worden. Zo kies je voor een deur die stijl en gemak moeiteloos combineert; eenvoudig te bestellen bij deurenspecialist Sleiderink Bouwmaterialen.

Wat is het verschil tussen Skantrae Cove One en Skantrae Cove Two?
Het verschil zit in de keuze tussen een 1-stapsprofilering en een 2-stapsprofilering. Binnen ons Skantrae assortiment betekent dat:
- Skantrae Cove One heeft een 1-stapsprofilering. Met deze profilering zorg je voor een moderne look. Een voorbeeld hiervan is de Skantrae Cove SCO 15651.
- Skantrae Cove Two heeft een 2-stapsprofilering. Met deze profilering geef je juist een klassieke uitstraling. Een voorbeeld hiervan is de Skantrae Cove SCO 15502.
Kenmerken Skantrae Cove
| Skantrae Cove deuren | |
| Uitvoering | Afgelakte deur met keuze uit 1 of 2 stapsprofilering |
| Vorm | Opdek of stomp |
| Deurbreedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Deurhoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Stijlbreedte | 10 cm |
| Draairichting | Links of rechts |
| Kleuren | Pure White (RAL 9010), Deep Black (RAL 9011) |
| Vlakverdeling | 1 of 2 panelen |
| Garnituur | Kan gecombineerd worden met Skantrae Matching Series deurbeslag |
| Garantie | 10 jaar |
Skantrae Cove en bijpassend deurbeslag?
Eén groot voordeel van de Skantrae Cove deuren is dat ze gecombineerd kunnen worden met bijpassend deurbeslag uit de Matching serie: Squared, Quadrate, Orbit en Arc. Het deurbeslag bestel je bij Sleiderink in de kleuren zwart, wit, RVS, mat messing en brons.
Lees meer over de Matching Series van Skantrae
Skantrae Cove binnendeuren koop je bij Sleiderink Bouwmaterialen!
Bij Sleiderink Bouwmaterialen hebben we een uitgebreid assortiment Skantrae Cove binnendeuren die stijl en gemak moeiteloos combineren. Kies je deur, voeg deze toe aan de winkelwagen en reken veilig online af; zo eenvoudig is het. Afhankelijk van het type is de levertijd enkele weken. Wil je eerst meer informatie of advies? Dat kan! Onze productspecialisten helpen je graag via 0541-354 444 of via het online contactformulier.
