Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker uit de Natura-serie van Wienerberger. Deze serie staat bekend om zijn authentieke, landelijke uitstraling. Met de Norton creëer je dan ook eenvoudig een natuurlijke sfeer in je tuin. Deze gebakken klinker waalformaat is gemaakt van hoogwaardige gebakken klei en vraagt weinig onderhoud. Dankzij het DUBO-keurmerk is dit bovendien een duurzame keuze, waarmee je bijdraagt aan een milieuvriendelijker straatbeeld.
De Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker. Deze worden ook wel straatbakstenen genoemd. Deze klinker is gemaakt van gebakken materiaal en wordt toegepast in straatwerken. Deze specifieke klinker, de Norton Getrommeld Waalformaat UWF60, is getrommeld tijdens het verwerkingsproces. Hierdoor heeft het een sfeervolle, klassieke uitstraling gekregen. In een m² gaan ongeveer 98 waalformaat klinkers.
Straatbakstenen kun je in verschillende patronen neerlegen. Het patroon dat je kiest, heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating. Daarnaast bepaalt dit het aanzicht van het straatwerk. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Paars blauw bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
