Volg dit complete stappenplan en voorkom fouten bij de voorbereiding, het lijmen, de hoeken en de daktrim.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De CoverPro EPDM Primer gebruik je om ervoor te zorgen dat zelfklevende CoverPro producten goed blijven plakken op CoverPro EPDM dakbedekking. Met deze primer bereid je de ondergrond voor bij randen, naden en aansluitingen op het dak. Zo krijg je een stevige, waterdichte verbinding die lang meegaat. Met deze primer verbeter je de kleefkracht en zorg je voor een nette en betrouwbare afwerking. De primer reinigt ook de ondergrond en activeert de lijm. Zorg er wel voor dat de ondergrond droog, stof- en vetvrij is.
Let op: dit is uitsluitend alleen met het EPDM Pakket te bestellen!
| Merk | CoverPro |
|---|---|
| Type | EPDM Primer |
| Inhoud | Blik à 250 ml |
| Verbruik | 7,5 meter per 250 ml / 30 meter per 1 liter |
| Kenmerken | Voor alle toepassingen moet de ondergrond droog, stof- en vetvrij zijn |
| Materiaal | Polymeer |
| Kleur | Rood |
| Verwerkingstemperatuur | + 5 °C tot + 40 °C |
| Toepassing | Primer voor het verbeteren van de hechting van zelfklevende EPDM producten op dakondergronden. |
| EAN artikelnummer | 8719956391576 |
Volg dit complete stappenplan en voorkom fouten bij de voorbereiding, het lijmen, de hoeken en de daktrim.
Lees welke ondergronden geschikt zijn, welke lijm je gebruikt en hoe je veelgemaakte fouten voorkomt.
Ontdek de verschillen, levensduur en toepassingen en kies het juiste product voor jouw project!
Een praktische uitleg over de werking, voor- en nadelen, levensduur en meer!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
