Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Vuren Panlatten 22x50 (21,5x48) – Voordeelpak is een efficiënte en voordelige oplossing voor projecten waarbij een grote hoeveelheid vuren panlatten vereist is. Dit pakket bevat 550 hoge kwaliteit geschaafde vuren latten met een netto maat van 21,5 x 48 mm. Deze panlatten worden veel gebruikt als stevige onderconstructie voor dakbedekking of gevelbekleding. Ze vormen een solide basis voor het monteren van materialen zoals dakpannen, golfplaten, houten gevelbekleding ofkunststof gevelbekleding. Daarnaast creëren panlatten een ventilatieruimte tussen de dakconstructie en de dakbedekking. Dankzij deze luchtstroom kan vocht beter weg, waardoor de kans op schimmelvorming en houtrot aanzienlijk kleiner wordt. Deze vuren latten zijn ook breder inzetbaar als constructiehout. Denk bijvoorbeeld aan het opbouwen van wanden, plafonds of vloeren.
Heb je minder dan 550 stuks nodig? Onze losse vuren panlatten 22x50 of de Bos Vuren Panlatten 22x50 zijn passende alternatieven.
Vurenhout wordt veelal geïmporteerd uit Scandinavië en het Baltische gebied (inclusief Rusland), maar ook uit Midden-Europa. Het kwalitatief beste hout komt uit de wat koudere gebieden in Noord Europa, omdat daar de bomen trager groeien, met als gevolg fijnere groeiringen. Hoe fijner de groeiringen, des te sterker is het hout en hoe beter is het hout te bewerken.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Bruto Kopmaat | 22x50 mm |
| Netto Kopmaat | 21,5x48 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Constructiewerk |
| Verpakkingsinhoud | Pak á 550 stuks |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!