Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Vuren Panlatten 22x50 (21,5x48) - Bundel á 10 stuks is ideaal als je direct meerdere latten nodig hebt voor je bouwproject. Deze bos bevat 10 geschaafde vuren panlatten met een netto kopmaat van 21,5x48 mm. Deze panlatten worden veel toegepast als onderconstructie voor dakbedekking en gevelbekleding. Ze bieden een stevige basis voor het bevestigen van materialen zoals dakpannen, golfplaten, maar ook voor houten gevelbekleding en kunststof gevelbekleding. De vuren latten wordt ook gebruikt om ruimte te creëren tussen de dakbedekking en de onderliggende dakconstructie. Dit voorkomt dat vocht zich onder de dakbedekking ophoopt, wat schimmel en houtrot kan veroorzaken. Naast dakbedekking kun je de panlat ook gebruiken als constructiehout in andere bouwtoepassingen. Hierbij kun je denken aan wandbekleding, plafonds of vloeren.
Heb je minder dan 10 stuks nodig? Dan zijn onze losse vuren panlatten 22x50 een passend alternatief.
Vurenhout wordt veelal geïmporteerd uit Scandinavië en het Baltische gebied (inclusief Rusland), maar ook uit Midden-Europa. Het kwalitatief beste hout komt uit de wat koudere gebieden in Noord Europa, omdat daar de bomen trager groeien, met als gevolg fijnere groeiringen. Hoe fijner de groeiringen, des te sterker is het hout en hoe beter is het hout te bewerken.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Bruto Kopmaat | 22x50 mm |
| Netto Kopmaat | 21,5x48 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Constructiewerk |
| Verpakkingsinhoud | Bundel á 10 stuks |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!