Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Douglas Geschaafd Dakbeschot 16x106 is te gebruiken voor betimmering van een dak of wand. Bijvoorbeeld voor een terrasoverkapping of kapschuur. De douglas planken zijn voorzien van een mes- en groefverbinding waardoor deze makkelijk in elkaar te schuiven zijn. Daarnaast hebben ze aan beide zijden een afgeschuinde kant, een zogeheten velling. Deze planken zijn gedroogd, waardoor de planken minder zullen werken.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd en heeft ronde kanten |
| Bruto Kopmaat | 16x116 mm |
| Netto Kopmaat | 16x106 mm |
| Dikte | 16 mm |
| Breedte | 106 mm |
| Kenmerken | Gedroogd, waardoor de planken minder zullen werken |
| Materiaal | Douglas |
| Toepassing | Dak en wand, zoals bij een terrasoverkapping en kapschuur |
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Wat maakt Douglas zo populair? Ontdek meer over de duurzaamheid, toepassingen, veelzijdigheid en meer!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Twee veelgebruikte oppervlaktes bij hout. Wanneer kies je voor welke oppervlakte?
Twee veelgebruikte materialen voor de gevel. Wanneer kies je voor hout of kunststof?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
