Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Kera Full Body 90x90x3 cm is een keramische tegel van topkwaliteit, speciaal ontworpen voor buitengebruik. Met een grootte van 90cm bij 90cm is deze tegel volledig gemaakt van hoogwaardig keramisch materiaal, waardoor hij zeer duurzaam is. Deze keramische tegel van Excluton is bestand tegen krassen, slijtage, vorst, vlekken en chemicaliën. De tegel is zeer geschikt voor drukbezochte ruimtes. Bovendien is de tegel ook voorzien van een antislip laag. Een ander groot voordeel van deze Kera Full Body tegel is dat hij onderhoudsvrij is en gemakkelijk schoon te maken is.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Kera Full Body 90x90x3 cm |
| Afmeting | 90x90x3 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Besteleenheid | 0,81 m² |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, weerbestendig, kleurecht |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
