De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Keramische tegels DUE 120x120x2 cm zijn chique tegels voor terras en tuin, die door het lichte gewicht ook op balkons gelegd kunnen worden. De tegels zijn gerectificeerd waardoor de randen kaarsrecht zijn. De Keramische tegels zijn krasvast en keihard. Daarnaast zijn ze ook nog eens vorstbestendig, kleurvast en onderhoudsvriendelijk. Doordat deze tegels geen vocht op nemen en anti-slip zijn, zouden ze rondom (buiten) zwembaden en sauna's gelegd kunnen worden.
Bij het bestellen van deze Keramische tegel moet je rekening houden met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is natuurlijk afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees hier meer over in ons verwerkingsadvies.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Keramische tegels DUE |
| Afmeting | 120x120x2 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 50 kg per m² |
| Besteleenheid | 1.44 m² |
| Materiaal | Keramiek |
| Afwerking | Gerectificeerd |
| Toepassing | Terras, tuin, balkon |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, kleurvast, krasvrij, vorstbestendig, anti-slip |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Lees álles over de voordelen, verschillen met andere tegels, hoe je ze legt, en meer!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
