Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Kera Full Body 60x60x3 cm is een keramische tuintegel van Excluton. Deze tegel is van hoge kwaliteit en behoort tot de best verkrijgbare, keramische tegels.
De Kera 60x60x3 cm wordt gemaakt van klei, zand en smeltmiddelen, dat daarna onder enorme druk wordt geperst en op een temperatuur van wel 1250 graden Celsius gebakken wordt. Het resultaat is deze vorstbestendige, vlekbestendige, krasbestendige, zuur- en zoutbestendige tegel. Daarnaast is deze keramische tegel van 3 cm dik ook nog eens kleurecht, waardoor het een mooie toevoeging is voor ieder tuinproject.
Bij het bestellen van een Keramische tegel moet je rekening houden met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees er hier meer over in ons verwerkingsadvies.
Wijkt de afname af van een hele pallet (16 lagen), dan betaal je een kleine aanbreektoeslag.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Kera Full Body 60x60x3 cm |
| Afmeting | 60x60x3 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Besteleenheid | 1,08 m² |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, weerbestendig, kleurecht |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Lees álles over de voordelen, verschillen met andere tegels, hoe je ze legt, en meer!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
