Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker uit de Natura serie van Wienerberger. Deze serie staat bekend om zijn natuurlijke, landelijke uitstraling. Deze gebakken klinkers zijn van zeer hoge kwaliteit en vragen weinig onderhoud.Dit maakt deze klinkers uitermate geschikt voor het realiseren van een duurzaam en stijlvol terras, tuinpad, oprit of straat. Met de sfeervolle donkere paarse tint passen deze klinkers eenvoudig in diverse omgevingen. Tijdens het productieproces is het oppervlak van deze klinkers getrommeld, wat zorgt voor een extra natuurlijke, robuuste look. Deze klinkers beschikken bovendien over het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat deze stenen behoren tot een millieuvriendelijke keuze.
De Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker, ook wel bekend als straatbaksteen. Deze bakstenen worden gemaakt van gebakken materiaal en worden meestal toegepast in straatwerken. In een m² gaan ongeveer 98 Waalformaat klinkers.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Norton Getrommeld Waalformaat WF80 |
| Kleur | Paars blauw bezand |
| Afmeting | 20x5x8 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (880 stuks/8,98 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
