
Woodies Ultimate 5x50 RVS (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 5x50 RVS (200 stuks) zijn schroeven waarmee iedereen een prettige samenwerking zal ervaren. Deze Woodies schroeven worden veelal gebruikt bij allerlei buitenbevestigingen. Deze spaanplaatschroeven zijn geschikt voor bevestigingen in bijna alle plaatmaterialen en houtsoorten. De houtschroeven hebben schachtribben, wat een ontspannend gevoel oplevert tijdens het indraaien. De schroef heeft een verzonken kop met een enorm diepe torx indruk, waardoor je veel grip zult hebben tijdens het indraaien. Door het scherpe boorpunt is voorboren niet noodzakelijk.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 5x50 RVS (200 stuks)
- Bitmaat T25 is nodig om de schroeven in te draaien
- Ieder doosjes schroeven beschikt over 200 stuks en een bijbehorend bitje
- De lengte van het schroefdraad bedraagt 30 mm
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 50 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 50 mm |
| Draadlengte | 30 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T25 |
| Kwaliteit | RVS A2 |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61850401 |
| EAN artikelnummer | 8712061039593 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
