
Woodies Ultimate 5x50 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 5x50 Verzinkt (200 stuks) zijn schroeven, welke essentiele gereedschappen zijn voor elke timmermannen die sterke en duurzame projecten willen bouwen. Deze spaanplaatschroeven kunnen voor allerlei doeleinden gebruikt worden, maar worden veelal gebruikt bij montages van hout en plaatmaterialen. De schroef is gemaakt van hoogwaardig staal welke gedompeld is in een bad van gesmolten zinkoxide. Hierdoor zijn deze houtschroeven voorzien van een coating, waardoor corrosie wordt voorkomen. De dikte van de schroef bedraagt 5 mm en de lengte 50 mm.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 5x50 Verzinkt (200 stuks)
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van de schroef
- De schroef heeft een verzonken kop
- Iedere doos beschikt over 200 schroeven en een bijbehorend bitje
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 50 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 50 mm |
| Draadlengte | 30 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61550401 |
| EAN artikelnummer | 8712061038770 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
