
Woodies Ultimate 4x50 Verzinkt (500 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 4x50 Verzinkt (500 stuks) zijn schroeven die geschikt zijn voor bijna alle bouwprojecten. Deze spaanplaatschroeven worden gebruikt bij allerlei bevestigingen van bijvoorbeeld hout en plaatmaterialen. De schroeven hebben een enorm scherp boorpunt waardoor voorboren verleden tijd is. De schroef heeft een verzonken kop met schachtribben, waardoor de houtschroeven perfect verzinken in het te bevestigen materiaal. Dankzij de verzinkte coating zijn de schroeven bestand tegen corrosie. Verzinkte schroeven zijn wel een stuk sterker dan RVS schroeven, maar kunnen gaan roesten.
Eigenschappen van Woodies Ultimate 4x50 Verzinkt (500 stuks)
- Iedere verpakking bestaat uit 500 schroeven inclusief een bijbehorend bitje
- Bitmaat T20 is vereist voor het indraaien van de schroef
- De lengte van de schroef bedraagt 50 mm
- De schroef heeft een ditke van 4 mm
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 4 x 50 mm |
| Schroefdikte | 4 mm |
| Schroeflengte | 50 mm |
| Draadlengte | 30 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 500 stuks |
| Artikelnummer | 61540401 |
| EAN artikelnummer | 8712061036127 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
