
Woodies Ultimate 3x16 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 3x16 Verzinkt (200 stuks) zijn spaanplaatschroeven die voor kleine bevestigingen erg handig kunnen zijn. Deze verzinkte schroeven zijn voorzien van een speciale coating, waardoor ze beschermd zijn tegen invloeden van buitenaf. De schroeven zijn niet gemaakt van RVS, waardoor deze schroeven toepasbaar zijn voor binnenconstructies. Deze schroeven worden vaak gebruikt bij bevestigingen van diverse hout- en plaatsoorten, waardoor ze ook wel houtschroeven worden genoemd.
Kenmerken van de Woodies Ultimate 3x16 Verzinkt (200 stuks)
- De schroeven moeten worden ingedraaid met bitmaat T10
- Iedere doos beschikt over 200 schroeven en een bijbehorend bitje
- De schroeven hebben een scherp boorpunt, waardoor voorboren overbodig is
- De schroef heeft een verzonken kop
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3 x 16 mm |
| Schroefdikte | 3 mm |
| Schroeflengte | 16 mm |
| Draadlengte | Voldraad |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Bitje | T10 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61530201 |
| EAN artikelnummer | 8712061679621 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
