Lees hoe je zelf eenvoudig een vloerverwarmingssysteem legt met de Fermacell Therm25.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Fermacell Egaliseermiddel 25kg is de ideale oplossing om oneffenheden in je vloer glad te strijken en een perfecte basis te creëren voor je vloerafwerking. Dit product is uitermate geschikt voor veel ondergronden in binnenruimtes met een laagdikte tot 20 mm. Het egaliseermiddel kan ook goed gebruikt worden op Fermacell vloerplaten.
Materiaaleigenschappen
| Mengverhouding | 6,5 liter water op 25 kg |
| Verbruik per m² | 1,4 kg per 1 mm laagdikte |
| Mengduur | Min. 1 minuut |
| Verwerkingstijd | Ca. 30 min. Bij 20°C |
| Druksterkte | ca. 26,0 N/mm2 (DIN 1164) |
| Buigtreksterkte | ca 6,5 N/mm2 (DIN 1164) |
| Laagdikte | 20 mm |
| Opslag | 9 maanden droog en vorstvrij |
| Merk | Fermacell |
|---|---|
| Dikte | Laagdikte: 20 mm |
| Druksterkte | ca. 26,0 N/mm2 (DIN 1164) |
| Mengverhouding | 6,5 liter water op 25 kg |
| Aanmaakwater | 6,5 liter |
| Verwerkingstijd | Circa 30 minuten bij 20°C |
| Inhoud | 25 kg per zak |
| Verpakkingsinhoud | 40 zakken per pallet |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 4007548005951 |
Lees hoe je zelf eenvoudig een vloerverwarmingssysteem legt met de Fermacell Therm25.
Bekijk hier hoe je eenvoudig zelf een vloerverwarmingssysteem maakt met Fermacell.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
