
Sakrete Egalisatiemortel EM30 - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
Sakrete Egalisatiemortel EM30 is een fabrieksmatig vervaardigde gebruiksklare droge egalisatiemortel (egaline) op cementbasis conform EN 13813. Deze snel verhardende en zelfnivellerende mortel is geschikt voor het uitvlakken en egaliseren van bodemafwijkingen en het corrigeren van maatafwijkingen. Geschikt voor binnentoepassingen in laagdiktes van 3 tot 30 mm in één arbeidsgang. Bestemd als onderlaag voor: PVC, tapijt, laminaat, parket en keramische -, marmeren -, en natuurstenen tegelvloeren. Bij toepassing in ruimten waarin vanwege het gebruik of de situering vochtbelasting is te verwachten, moeten maatregelen worden genomen om vochttoevoer naar de egalisatielaag te voorkomen.
Kenmerken van Sakrete Egalisatiemortel EM30
- Snelverhardend, snel begaanbaar en snel in gebruik te nemen
- Kunststof gemodificeerd en hydraulisch afbindend
- Verpompbaar
- Zelfnivellerend en spanningsarm
- Geschikt voor rol- en zwenkwielen
- Geschikt als toplaag op vloerverwarming (niet op in werking zijnde vloerverwarming aanbrengen)
- Niet geschikt voor buitentoepassingen en zware industriële toepassingen
- Niet geschikt voor constructieve toepassingen
Specificaties
| Merk | Sakrete |
|---|---|
| Type | Egalisatiemortel EM30 |
| Keurmerk | KOMO, BSB |
| Inhoud | 25 kg per zak |
| Verbruik | 25 kg Egalisatiemortel EM30 geeft ca. 16 liter vloeibare specie. |
| Verwerkingstemperatuur | +5 °C tot +25 °C |
| Verwerkingstijd | Circa 30 minuten |
| Mengverhouding | Ca. 5,5 tot 5,7 liter water |
| Verpakkingsinhoud | 48 zakken per pallet |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8716105100584 |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
