Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Rodruza Zwart Handvorm Hilversums Formaat is een metselsteen waarmee je iedere woning tot leven brengt. De zwarte basiskleur en het smalle hilversumsformaat geven je gevel een chiqué uitstraling. Deze gevelsteen van Rodruza heeft een handvorm textuur, en heeft daardoor een generfd en grillig oppervlak. De stenen hebben een hilversums formaat, waardoor ze lang en smal van aard zijn. Deze eigenschappen geven jouw huis een unieke uitstraling met een minimalistisch design. Wil je misschien eerst een aantal stenen uitproberen? Bestel dan eerst een monsterdoos!
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator kiest namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de diverse opties en kleuren voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Zwart |
| Verbruik | Circa. 40 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Hilversums formaat |
| Afmeting | +/- 24x10x4 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Breedte | 9,7 cm |
| Lengte | 24,0 cm |
| Dikte | 4,0 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
