Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Alexandrie Nero Wasserstrich Hilversums Formaat is een metselsteen met een witte basiskleur en een zwarte kolensintering. Stenen met een hilversums formaat zijn iets langer en smaller dan de gangbare waalformaat gevelstenen. Dankzij de wasserstrich textuur heeft de steen een onbezand oppervlakte, wat ervoor zorgt dat de stenen een glad oppervlakte hebben. Deze steen van Rodruza geeft ieder bouwwerk een verbeterde estethische waarde en komt perfect tot zijn recht bij bijna iedere gevel. Dit product is gemaakt van kwaliteitsklei waarmee je jouw woning laat opvallen!
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator kiest namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de diverse opties en kleuren voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Wit |
| Verbruik | Circa. 40 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Hilversums formaat |
| Afmeting | +/- 24x9x4 cm |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 97 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
