Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Carthago Nero Wasserstrich Hilversums Formaat is een gevelsteen van Rodruza met een exclusieve uitstraling. De steen heeft een zwarte basiskleur. Bovendien is deze steen zwart gesinterd, dankzij de kolensintering. De steen heeft geen bezand oppervlak, waardoor de steen perfect naar voren komt in bijna ieder bouwwerk. Deze steen geeft een unieke beleving dankzij de wasserstrich bewerking en zijn hilversums formaat. Hilversums formaat gevelstenen staan bekend om hun lange maar ook smalle formaat. Kortom, creëer een fraai gevelbeeld met deze metselsteen.
Bekijk via de onderstaande knop deze steen in een groter 3D-voorbeeld. Selecteer eerst de gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de diverse kleuren en extra opties voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Zwart |
| Verbruik | Circa. 40 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Hilversums formaat |
| Afmeting | +/- 24x9x4 cm |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 97 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
