Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Pompei Nero Wasserstrich Hilversums Formaat is een metselsteen, welke geproduceerd is door Rodruza. De gevelsteen heeft een hilversums formaat, waardoor de steen een lang en smal formaat heeft. Deze steen is een kwalitatief hoogwaardige gevelsteen waarop een donkere sintering zichtbaar is. De steen geeft ieder gevelbeeld een sfeervol karakter. Kies deze kleur als je jouw gevel een uniek effect wil meegeven! Ben je nog niet helemaal zeker van je keuze? Bestel dan eerst een monsterdoos om de esthetiek van deze gevelsteen te ontdekken.
Bekijk via de onderstaande knop deze baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst de gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende kleuren en opties voor een eigen samengesteld ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Grijs-bruin |
| Verbruik | Circa. 40 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Hilversums formaat |
| Afmeting | +/- 24x9x4 cm |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 97 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 212815 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
