Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Zwart Vormbak Waalformaat gevelsteen is afkomstig uit de Rodruza fabriek. Deze metselstenen hebben een strak uiterlijk mede door de vormbak textuur. Verder kenmerkt deze sortering zich door de bezande oppervlakte afwerking en een zwarte kleur. Hierdoor komen de bakstenen optimaal naar voren met een strak en tijdloos uiterlijk. Deze zwarte stenen zijn op een duurzame manier door Roduza geproduceerd.
Bekijk hieronder je baksteen in een 3D-ontwerp. Kies eerst de juiste baksteen, want de configurator toont willekeurig een Rodruza-baksteen. Vervolgens kun je de kleuren en extra opties samenstellen voor een persoonlijk ontwerp.
Ben je nog niet zeker van de structuur of kleur? Bestel dan altijd eerst een monsterdoos. De zwarte vormbak steen is daarnaast ook verkrijgbaar als handvorm sortering.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Zwart |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 9,7 cm |
| Lengte | 20,6 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Verpakkingsinhoud | 392 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
