Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Alems Bont Vormbak Waalformaat zijn metselstenen die door de strakke structuur en de bezanding een mooie uitstraling hebben. Rodruza produceert deze stenen op een duurzame manier. Door de Vormbak structuur hebben deze stenen een strakke en nette uitstraling. Twijfelt u over de bewerking van deze gevelstenen? Neem dan een kijkje bij de Handvorm textuur, wat een grillige afwerking kent.
Bekijk hieronder de baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst jouw gekozen steen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende opties en kleuren voor een eigen ontwerp.
Alsnog niet zeker over de keuze? Twijfel niet en bestel dan eerst een monsterdoos!
Rodruza Alems Bont Vormbak Waalformaat zijn gevelstenen welke een vormbak als textuur hebben. Verder is de basiskleur van deze steen rood in combinatie met een bonte afwerking. Bovendien heeft deze steen een bezande oppervlakte afwerking.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Alems Bont |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 412 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
