Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Alems Bont Handvorm Waalformaat zijn metselstenen met een grillige en bezande oppervlakte afwerking. De Alems Bont sortering komt erg mooi uit door de generfde afwerking en bezanding, wat een unieke en exclusieve uitstraling geeft. Er zijn natuurlijk nog meer kleuren in de textuur Handvorm. Bovendien kun je ook kiezen voor een meer strakke afwerking bij de textuur Vormbak. Bij twijfels over de juiste keuze kunt u ook altijd een monsterdoos van deze steen van Rodruza bestellen.
Bekijk hieronder je baksteen in een groter 3D-voorbeeld. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende kleuren voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Alems Bont |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21,1 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 412 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
