Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Maaseiker Bont Handvorm Waalformaat is een fraaie gevelsteen met een rode basiskleur. Deze Wienerberger gevelstenen hebben een generfd en grillig oppervlak, dankzij de handvorm textuur. Ben je al zeker van je keuze of wil je ook andere metselstenen bekijken? Bestel dan eerst een monsterdoos, zodat je een eerste indruk van de steen kunt krijgen.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 10 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Maaseik |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,90 kg per stuk |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| EAN artikelnummer | 8715098068093 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
