Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Paarsblauw Handvorm Waalformaat is een rode gevelsteen met diverse kleurtinten. Deze Wienerberger gevelsteen heeft een handvorm textuur, waardoor de steen een generfd oppervlakte heeft. Handvorm metselstenen hebben een erg levendig en authentiek uiterlijk. Deze gevelsteen geeft ieder huis een fraai en expressief uiterlijk. Weet je al zeker of je deze gevelsteen gaat bestellen? Bestel eerst een monsterdoos, om zo een eerste 'look & feel' van de steen te krijgen.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Schouterden |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 207 mm |
| Gewicht | 1,90 kg per stuk |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| EAN artikelnummer | 8715098068093 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
