Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Nelissen Nuance Handvorm Waalformaat zijn metselstenen die vanwege het karakteristieke uiterlijk thuishoren op de gevel van klassieke woningen. Ook voor het realiseren van een woning in Engelse stijl zijn deze gevelstenen van Nelissen uiterst geschikt. De structuur van deze handvorm steen is te omschrijven als grillig en generfd. Bovendien zijn de stenen uitgevoerd in het populaire Waalformaat.
Het assortiment van Nelissen bestaat uit een breed scala aan gevelstenen, welke behalve in stijl ook van elkaar verschillen in kleur. Vanaf een computerscherm is het niet altijd goed te beoordelen hoe een kleur er in het echt uitziet. De oplossing daarvoor is het bestellen van een monsterdoos. U ontvangt een viertal stenen in de door u gekozen kleur. Wanneer de kleur u bevalt, bestelt u het gewenste aantal stenen alsnog eenvoudig via onze webshop!
| Merk | Nelissen |
|---|---|
| Type | Nuance Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 22 N/mm² |
| Fabriek | Nelissen Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!